X
April 21, 2020

Szkolenia Oracle na kwarantannie

By: Sylwester Dec | Principal Solution Engineer

Share

Od początku kwarantanny staramy się umilić Wam czas. Postanowiliśmy podzielić się wiedzą na krótkich, godzinnych online spotkaniach. Tematykę kolejnych spotkań wybieracie WY: wspólnie głosujecie na interesujące Was tematy i je przedstawiamy na kolejnych spotkaniach.
Mamy plan spotykać się z Wami co tydzień w czwartek. Informacja o tych szkoleniach będzie pojawiała się tutaj na blogu Oracle Polska oraz na Linkedin.

Prezentujemy nagrania pierwszego sezonu naszych webinarów, który odbył się na przełomie marca i kwietnia. Zapraszamy do obejrzenia i podzielenia się ze znajomymi:

2020-03-26 / Oracle Cloud Infrastructure – podstawy działania wirtualnego Data Center, usługi infrastrukturalne - Co to jest Oracle Cloud Infrastructure - dlaczego nazywamy to Chmurą 2 generacji, jak stworzyć bezpieczną sieć, maszyny wirtualne i bazy danych.
https://tinyurl.com/shpk5r4


2020-03-31 / Oracle Cloud Infrastructure – baza Oracle w chmurze (DBCS)  - prezentacja usługi Oracle Database as a Service, czym się różni od wersji on-premise, jak ją powołać do życia, skalować, administrować
https://tinyurl.com/v8c7b6j


2020-04-02 / Oracle Autonomous Database oraz narzędzia uzupełniające (APEX) - podsumowanie co to jest Oracle Autonomous Database, jak ją stworzyć i zacząć używać, zwłaszcza w połączeniu z coraz bardziej popularnym narzędziem do tworzenia aplikacji APEX
https://tinyurl.com/sdukf7d


2020-04-07 / DevOps na Oracle Cloud Infrastructure - budowanie aplikacji kontenerowej z wykorzystaniem klastra Kubernetes, Autonomous Database oraz narzędzi CI/CD
https://tinyurl.com/yxxrodef

2020-04-09 / Oracle Analytic Cloud - zaprezentujemy przegląda możliwości najnowszej wersji Oracle Analytic. Pokażemy wbudowane mechanizmy Machine Learning które wspomagają i przyśpieszają codzienną pracę z danymi. Pokażemy też jak wykryć zależności w danych i anomalie z użyciem algorytmów ML.
https://tinyurl.com/wnmgbuo

 

W kwietniu kolejny sezon szkoleń online. Szczegóły na blogu Oracle Polska.

 

Serdecznie zapraszamy #zostanwdomu #szkolenieoraclenawynos

cid:image002.png@01D60F3D.B39C8790

 

Principal Solution Engineer
More about Sylwester Dec

Share